Duygusal Zeki Anneler
Duygusal Zeki Anneler

Duygusal Zeki Anneler (9786057918321)

Tedarikçi : Az Kitap
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺25,00
İndirimli : ₺17,50
₺2,92 'den başlayan taksitlerle

Araştırmalar duygusal zekanın (EQ), zihinsel zekadan (IQ) daha önemli olduğunu ortaya koymaktadır.

Duygusal olarak sağlıklı çocuklar yetiştirmek için “duygusal zeki anneler”e ihtiyaç vardır. “Duygusal zeki anneler” de sağlıklı bireyleri, sağlıklı toplumları, sağlıklı nesilleri oluşturacaklardır.

Yapılan araştırmalar göstermiştir ki ruhsal ve fiziksel hastalıkların altında baskılanmış ya da kontrol edilememiş duygular yatmaktadır.

Bu kitap öfke, üzüntü, korku… vb. duyguları tanıma, anlama ve fark etmenizde, bunlarla baş edebilmenizde, sorunlarınızı çözme ve harekete geçmenizde, yaşamınızı iyileştirmeyi, duygularınızı zekice yönetmeyi, empati kurarak ilişkileri yönetmeyi, yaşamın zorluklarıyla başa çıkabilmenin en iyi yollarını gösteren bir yol gösterici özellik taşıyor. Tavsiye edilen duygusal zeki atölye çalışmalarıyla teoriyle birlikte pratiği de göstererek olumsuz anı ve duygularla baş etmede bir rehber niteliği taşımaktadır. Hayatınızın her alanında bu teknikleri nasıl uygulayabileceğinizi öğreterek yaşamınızı kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Duygularını zekice yönetmek isteyen tüm bireyler, anneler ve anne adayları, babalar, öğretmenler, eğitimciler ve herkes için başucu kitabı özelliğindeki bu eser, dünyasında çocuk olan her yerde mutlaka bulundurulmalıdır.


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 192
En / Boy : 13,5 / 21
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 3.2019