Bizi Arıyorum
Bizi Arıyorum

Bizi Arıyorum (9786051869582)

Fiyat : ₺21,00
₺3,50 'den başlayan taksitlerle

“Her şeyimiz bize miras; dilimiz, ülkemiz, hatta DNA’mız… Ama bir de adını koyması güç şeyler var. Sanırım hepimiz bizden önce yaşamış insanların hayaletlerini taşıyoruz.”

Marilyn özgürlük arayışında…

Bir çocuk oyuncu, küçüklüğünden itibaren annesinin geçim kaynağı olarak büyüdü. Ancak en son bir iş alalı çok uzun zaman oldu ve evlerine giren kısıtlı paraya onun bir katkısı olmayınca asabi amcasının yanına taşınmaktan başka çareleri kalmadı. Annesi onun ünlü bir aktris olacağı umuduyla yaşarken Marilyn üniversiteye gitmek ve geleceğiyle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için gün sayıyordu; ta ki alt katlarında oturan ve ona hayatın tam da şu anda yaşanmaya değer olduğunu gösteren James’e âşık olana dek... Marilyn on yedi yaşında. Her şeyin bir anda değişebileceğini öğrenmek üzere.

Angie cevap arayışında…

O bir melez ve babasıyla hiç tanışmadı. Oysa kahverengi teni, kıvırcık saçları ve bilgiye olan açlığı dahil, görünüşü ve düşünceleri de babasına benziyor. Angie hayatını ona adayan beyaz annesi Marilyn’le büyümüş olsa da tanımadığı ve annesinin söylediğine göre trafik kazasında ölen bu adamın eksikliğini daima hissetti.

Ebeveynlerine ait gençlik fotoğrafını bulduğunda ona gerçekte ne olduğuyla ilgili merakı artıyor. Los Angeles’ta yaşayan bir amcası olduğuna dair kanıtlara ulaştığındaysa onu ve belki de hâlâ hayatta olan babasını bulmak için eski sevgilisi Sam’le bir yolculuğa çıkıyor. Angie on yedi yaşında. Kökenleriyle ilgili gerçeği öğrenmek istiyor, ki böylece gerçekte kim olduğunu keşfedebilsin.

25 dilde yayımlanan ilk kitabı Postacı Kapıyı Çalmayacak’la büyük başarı kazanarak geniş bir okur kitlesine ulaşan Ava Dellaira’nın yeni romanı Bizi Arıyorum anneler ve kızları, aşk ve kayıp, hayata tutunmak ve vazgeçmekle ilgili çarpıcı bir kuşaklararası aşk hikâyesi...


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 416
En / Boy : 13,5 / 21
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 3.2019
Çerez Kullanımı