Bilinçli Anne Baba
Bilinçli Anne Baba

Bilinçli Anne Baba (9786059909365)

Tedarikçi : Kuzey Yayınları
İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺29,00
İndirimli : ₺22,62
₺3,77 'den başlayan taksitlerle

Kendimizi Dönüştürüp Çocuklarımızı Güçlendirmek

Onları iyi yetiştirme konusundaki en iyi niyetlerimize rağmen, ebeveynler olarak bizler, bilinçsizce duygusal miraslarımızı çocuklarımıza aktarırız. Bu derin ve uzun ömürlü yan etkilere yol açabilir. Karşılanamamış ihtiyaçlarımızı, yerine getiremediğimiz beklentilerimizi ve hayal kırıklığına uğradığımız hayallerimizi onlara aktarırız ve bu yüzden çocuklarımız bilinçaltı zindanlarında kapana kısılırlar ve ebeveynlerimizden miras almış olduğumuz duygusal mirasın tutsağı olurlar.

Dr. Tsabary çocukları kontrol altında tutmaya dayanan geleneksel ebeveynlik stratejilerini sorguluyor ve çocuklarımızla gerçek bir bağ kurabilmemiz için onları tam bir birey olarak görmemizi istiyor. Çocuklarımızla gerçekten bağ kurabilmemiz için ilk önce kendimizle bağ kurmamız ve tam olarak bilinçli hale gelmemiz gerektiğini savunuyor.

Hem duygusal hem de ruhsal olarak geliştikçe, çocuklarımızı yetiştirme konusunda daha güvenli olacağız ve böylece potansiyellerine tam olarak ulaşabilmelerini olanaklı kılacağız.

"Bilinçli Anne Baba kitabı, iyi ebeveynlik yapma yolundaki daha derin bir araştırmaya harika bir katkı sağlıyor. Yeni bir ebeveynsdel paradigmada vücut, zihin ve ruhu bir araya getirmek ana unsur ve bu kitap bunu başarma konusunda yardımcı oluyor."

Marianne Williamson


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 286
En / Boy : 16 / 22
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 8.2016