Vladimir Vladimiroviç Putin: Rusya’yı Ayağa Kaldıran Lider
Vladimir Vladimiroviç Putin: Rusya’yı Ayağa Kaldıran Lider

Vladimir Vladimiroviç Putin: Rusya'yı Ayağa Kaldıran Lider (9786050950519)

Tedarikçi : Doğan Kitap
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺34,50
İndirimli : ₺24,84
₺4,14 'den başlayan taksitlerle

Hiç başkanlık rüyası görmemiş sıradan bir taşra bürokratı, bir sabah uyandığında kendini devcileyin bir başkana dönüşmüş olarak buldu.
 
Sovyetler dağılıp dünya yeni bir düzene doğru giderken, kimsenin dikkatini çekmeyen sadık KGB ajanı birden bire imparatorluğu ayakta tutan bir süper lidere dönüşüyor. Vladimir Vladimiroviç Putin: Rusya’yı Ayağa Kaldıran Lider, yalnız Putin’in değil, Sovyet sonrası Rusya’nın çok canlı, çok etkileyici bir fotoğrafını sunuyor. 

“Yıllarca Moskova’da çalışan deneyimli gazeteci Cenk Başlamış ve Okay Deprem, Putin’in Leningrad sokaklarından KGB başkanlığına, oradan Kremlin’e uzanan iktidar öyküsünü eşsiz ayrıntılarla anlatıyor. Son beş asırdır Türkiye’nin hep dikkatle yaklaşmak zorunda olduğu komşusu Rusya’da neler olduğunu anlamak isteyenler  bu kitabı mutlaka okumalı.” 

- Murat Yetkin

“Putin Rusyası ile ittifak arayışlarının tartışıldığı bir dönemde yayımlandığı için değeri daha da artan bu kitap, Türk okuruna benzersiz bir katkı sunuyor. Rusya’yı uzun yıllar boyunca Rusya’da yaşayarak, Rusça okuyarak, Ruslarla Rusça konuşarak izlemiş iki tecrübeli uzman gazeteci, bu büyük komşumuz ve güçlü liderleri Putin hakkında bizi bilgilendirip aydınlatıyor, böylece önemli bir eksikliği gideriyorlar. Türk gazeteciliği adına övünç duyulacak bir çalışma.”  

 - Kadri Gürsel


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 376
En / Boy : 13,6 / 21
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 5.2018