Sırrın Fiziği (9786053062240)

Marka : Neşe Akan
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺25,00
İndirimli : ₺20,50
₺3,42 'den başlayan taksitlerle

“Kim ki bu yazar, başka işi yok muymuş da bu kitabı yazmış?” merak ediyorsanız 1. bölümü okuyun.

“Bu kitaptaki ReBrain® Metoduyla zihinlerini dönüştürenlerin yaşamlarında ne değişmiş?” merak ediyorsanız, 2. bölümü okuyun.

“Yoksa bu da mı kuantum! Bakalım burada nereye sıçranıyor?” diye içinizden geçirdiyseniz, ReBrain®'in de temellerini oluşturan, sade anlatımlı genel kültür kaynakçanız için 3. bölümü okuyun.

“ReBrain®'in, uygulayan herkeste ve tam da istenen dönüşümleri gerçekleştiriyor olması" size inanılmaz geliyorsa, sırrını tüm detaylarıyla deşifre eden özgün bilimsel teorisi için 4. bölümü okuyun.

“Buraya kadarı beni ilgilendirmiyor. Acilen hayatımda bir şeyleri değiştirmem lazım, bana metodu gösterin.” diyorsanız 5. bölümden başlayın.

Siz yine de ilk sayfadan başlayıp kitabı bir bütün olarak okuyun derim çünkü her sayfası, ulaşacağınız eşsiz bütününüze hizmet etmek için yazıldı. Bu kitapla, hem ilk kez şahit olacağınız yeni bir yaşam/zihin/bilinç/dönüşüm farkındalığına, hem de zihninizi dilediğiniz gibi düzenlemenin garantili, kolay araçlarına sahip olacaksınız. Bugüne dek duymadıklarınızı ilk kez duymaya, deneyimlemediklerinizi deneyimlemeye ve bu defa gerçekten şaşırmaya hazır olun. Keyifli okumalar, keyifli dönüşümler dilerim.

Neşe Akan


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 350
En / Boy : 13,5 / 19,5
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 1.2018