Seferihisar’ın Sualtı Dünyası
Seferihisar’ın Sualtı Dünyası

Seferihisar’ın Sualtı Dünyası (9786056277818)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺32,41
İndirimli : ₺27,55
₺4,59 'den başlayan taksitlerle

İzmir’in güneyinde yer alan Seferihisar ilçesi 49 km. sahil şeridine sahiptir. Bu geniş sahil şeridinde yer alan birçok dalış noktası arasında Sığacık, yerli ve yabancı dalgıçların rağbet gösterdikleri en popüler dalış bölgelerinden biridir. Bu popülarite tesadüf değildir.

Sığacık’ta, Killik Burnu ve Sırtlan Burnu arasında kalan bölge mavi-yeşil algler, kahverengi algler, deniz çayırları ve korallijen habitatın yer aldığı özel bir ekosistemdir. “Seferihisar’ın Sualtı Dünyası” kitabı, Killik Burnu ve Sırtlan Burnu arasında kalan bölgenin bir deniz koruma alanı olması fikrini desteklemek için atılan bir ilk adımdır.

Biyolojik aşama bilim adamlarının gerçekleştireceği uzun bir çalışma dönemini kapsamaktadır. Bu kitap ile hedeflenen bölgenin sualtı zenginliğini ve güzelliklerini sergileyecek görsel bir çalışmadır. Profesyonel sualtı fotoğrafçısı Bülent Şelli’nin bölgede yaptığı fotoğraf çekimleri sonucunda ortaya çıkan muhteşem görüntüler ile sualtının sessiz dünyasında büyülü bir yolculuğa çıkacaksınız.


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 118
En / Boy : 20 / 22
Kağıt Cinsi : Kuşe
Basım Tarihi : 11.2017