Renkli Tığ İşleri
Renkli Tığ İşleri

Renkli Tığ İşleri (9786055647971)

0,00
Fiyat : ₺37,50

Bu kitapta; renklerle, ipliklerle ve tığ işi ilmekleri ve şemaları ile oynayarak farklı projeler üretiliyor. Hem başlangıç hem de ileri seviyeden kişiler, çalışacak yepyeni tığ işi projeleri bulabilirler.

Kitaptaki 20’den fazla sayıdaki projelerde, hem yeni hem bilindik şemaları hem de ikisinin de karışımı olan beklenmedik şemalar bulabilirsiniz. Kitapta; şal, yelek, hırka ve çocuk pançosu gibi giysilerin yanı sıra battaniye, paspas, çanta ve yastık projeleri bulabilirsiniz.

Çok çeşitli tarzlar, fotoğraflar, anlaşılır proje açıklamalarının ve şema tablolarının arasındaki cevaplanmayan tek soru, ‘’ ilk hangisinden başlasam’’ olacaktır.

Çoğu proje, çok sayıda güzel rengi olan yumuşak DMC Natura ipliği koleksiyonu
(‘’XL’’, ‘’Medium’’ ve ‘’Just Cotton’’) ile hazırlandı. Bir kısmı ise %100 merinos yününden olan yıkanabilir DMC Woolly ipliği ile çalışıldı. Ayrıca bu iplik de oldukça yumuşaktır.


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 144
En / Boy : 20,6 / 22,5
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 6.2017

:
Benzer Ürünler
 • Bu rengarenk kanaviçe çiçeklerle dolu yeni model kitabını sizlere sunmanın heyecanını yaşıyorum. Gerçek bir ilham kaynağı olan çiçekleri kullanarak tasarım yapmaya bayılıyorum. Çiçeklerle çalışıyorsanız işin çoğu yapılmış demektir çünkü hiçbir şey doğal dünyanın harikaları ile kıyaslanamaz. Renklerin ve formların çeşitliliği göz kamaştırır adeta. Bu kitapta, bir çiçeğin bilindik renginin yanı sıra aynı çiçeğe farklı renkler uygulayarak desenleri ilk olarak renklerine göre temalandırdım. Daha sonra ise gül ve lavanta gibi en popüler türleri ve karışık buketleri kullandım.

  Tüm bu çiçekleri yastık, nevresim, masa örtüsü gibi ev tekstil ürünlerinde veyahut da pano, albüm kapağı, çanta gibi çok değişik alanlara uygulayabilirsiniz. Daha küçük desenleri tebrik kartı olarak işleyebilir yada farklı çiçekleri kombine ederek güzel bir "sampler" yapabilirsiniz.

  Keyifli Nakışlar!
  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 40
  En / Boy : 16 / 21
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : .2013
  ₺26,25

 • Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 77
  En / Boy : 16,5 / 22,5
  Kağıt Cinsi : Kuşe
  Basım Tarihi : .2008
  ₺26,25
 • Örgü ile ilgili A’dan Z’ye herşeyi bulabileceğiniz bir rehber. Saç örgüsü, otantik ve ajurlu örgüleri de kapsayan ileri örgü teknikleri. Yeni teknikleri keşfedeceğiniz takibi kolay 25 örgü projesi. Yeni başalayanlar ve ileri teknikleri öğrenmek isteyenler için kapsamlı bir kaynak. 100’den fazla motif içeren motif galerisi.
  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 157
  En / Boy : 21,5 / 28
  Kağıt Cinsi : Kuşe
  Basım Tarihi : 11.2010
  ₺26,25

 • Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 125
  En / Boy : 21,5 / 25
  Kağıt Cinsi : Kuşe
  Basım Tarihi : .2008
  ₺16,00
 • Başlangıçta değerli olmayan malzemelerle mücevherciliğin taklidi olarak algılanan bijuteri öylesine gelişti ki bu iki sanat arasındaki sınırlar giderek daha belirsiz hale geldi. Günümüzde çok revaçta olan bijuteri, başarısını ürün çeşitliliğine, uygulamalardaki hoş görünüme ve erişilebilir fiyatlarına borçludur. Malzemeleri temin etmek ve bunlarla çalışmak kolay ve ekonomiktir. Bu kitapta keyifli ve basit bir şekilde, fotoğraflarla, adım adım, piyasada bulunan bakır tel, keçe, polimer kil, kumaş ve kâğıt gibi malzemelerle çekici ve modaya uygun bijuteri parçalarının nasıl hazırlanacağı anlatılıyor. Her bir bölüm, açıklanan malzeme ve tekniklerle işlenmiş çeşitli parçalardan oluşan bir galeri ile tamamlanıyor.


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 143
  En / Boy : 21 / 27,5
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : .2007
  ₺7,90
Çerez Kullanımı