Peygamber Efendimizin Hayatı (6 Kitap Set)
Peygamber Efendimizin Hayatı (6 Kitap Set)

Peygamber Efendimizin Hayatı (6 Kitap Set) (9786052174029)

Tedarikçi : Ensar Neşriyat
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺135,00
İndirimli : ₺110,70
₺18,45 'den başlayan taksitlerle

1- Özlenen Şafak: Peygamber efendimizin hayatı serisinin ilk kitabıdır. sevgili peygamberimizin(s.a.v) doğumundan nübüvvet ile müjdeleninceye kadar geçen zamanı anlatır.

2- Aydınlıklara Doğru: Peygamber efendimizin hayatı serisinin ikinci kitabıdır. nübüvvetin gelişinden, hicreti muhammed’in noktalandığı ana kadar geçen on üç yıl anlatılmaktadır.

3- Doğuş (Hicret Yurdunda Sabah): Peygamber efendimizin hayatı serisinin üçüncü kitabıdır. hicretten sonra medine’de islâmiyet’in ve ilk islâm devleti’nin doğuşu anlatılmaktadır.

4- Yükseliş (Hudeybiye Ufuklarına Doğru): Peygamber efendimizin hayatı serisinin dördüncü kitabıdır. uhud, hudeybiye, hendek, beni mustalik gazveleri detaylarıyla anlatılmaktadır.

5- Guruba Yaklaşırken: Peygamber efendimizin hayatı serisinin beşinci kitabıdır. hudeybiye barış antlaşmasından mekke’nin fethine kadar geçen süreç anlatılmaktadır.

6- Kavuşma: Peygamber Efendimizin Hayatı Serisinin Altıncı Kitabıdır. Mekke’nin Fethinden Peygamber Efendimizin(s.a.v) vefatına kadar geçen süreç anlatılmaktadır.


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri :
Sayfa Sayısı : 1
En / Boy : 15 / 21,5
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 1.2018