Onlar'ın Öyküsü

Onlar'ın Öyküsü (9789751038906)

İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺24,00
İndirimli : ₺15,60
₺2,60 'den başlayan taksitlerle

ARKA KAPAK YAZISI

Herkesin bir öyküsü vardır bu hayatta… 

Bazısını yaşarız, bazısını izleriz, bazen de 

okuruz.  Mesleklerinin zirvesindeki isimler Onlar’ın Öyküsü’nü kaleme aldı bu kitapta. 

Bir de şiirimiz var. Okuyamayan kız çocuklarımız için yazdılar. Şu an elinizde tuttuğunuz ve aldığınız her kitap, o kız çocuklarımızın eğitimi için kullanılacak.

 

Ajda Pekkan “Sessizlik”

Arzum Onan “İki Zeynep”

Belçim Bilgin “Işık Çocuklar”

Bergüzar Korel “Mucizenin Adı: Babam”

Demet Evgar “Ben Kim miyim?”

Fatma Girik “İşte Benim Sevdam”

Monik İpekel “Yaşı Küçük Kalbi Büyük”

Nazlı Çelik “Mehmet”

Nebahat Çehre “Ülkemin Acı Gerçeği”

Ömür Sabuncuoğlu “Canım Ağabeyim”

Sıla Gençoğlu “Tomurcuk”

Songül Öden “Baykuş”

Şükran Ovalı “Kilitli Dolap”

 

Bu yazıları kaleme alan tüm isimler, bugüne değin güzel davranışlarıyla, başarılarıyla ve 

iyilikleriyle hep hayatlarımıza dokundu. Umarım bizi bir araya getiren bu saf ve iyi enerjimiz, o minicik kalplerin hayatına da aynı güzellikte dokunur. 

 

Sayfa Sayısı : 128

Ebat : 13.5x19.5

Kağıt / İç Baskı :III.Hm Enzo 

Cilt/Kapak :  Amerikan/Amerikan Bristol


ÖZGEÇMİŞ

Ömür Sabuncuoğlu

 

Klasik bir özgeçmiş yazısı yazmak istemedim ve yolculuğumu bir hikâye olarak sizlerle paylaşmayı arzu ettim. Üniversitedeyken Kanal D Haber Merkezi’nde, Uğur Dündar yönetimindeki Kanal D Haber’de staj yaparak televizyonculuğa ilk adımımı attım. Fakat yazmayı çok sevdiğim için yazılı basının içinde olmak istiyordum. Önce Beşiktaş Dergisi’nde Beşiktaşlı futbolcu ve sanatçılarla röportajlar yaptım. Daha sonra aynısını Galatasaray Dergisi’nde devam ettirdim. 

 

Sabah Gazetesi Spor Servisi’nde profesyonel meslek hayatıma adım attıktan üç gün sonra aynı ekiple birlikte yeni çıkmaya hazırlanan Star Gazetesi’ne transfer oldum. Yaklaşık bir sene sonra Star TV’nin magazin programında da muhabir olarak çalışmaya başladım. İki yıl sonra Kanal D’ye geçtim ve orada tam on yılımı geçirdim. “Neler Oluyor Hayatta”, “İnsanlar Yaşadıkça” programlarında muhabirlik, “Hayat Güzeldir”de editörlük, “Canlı Canlı” ve “Magazin D” programlarında istihbarat şefliği yaptım. 

 

2010 yılının Ocak ayında Hafta Sonu Dergisi’nden gelen yazı işleri müdürlüğü teklifini kabul ettim ve televizyona ara verdim. Ancak aynı senenin Haziran ayında Show TV’den teklif geldi ve haber müdürü olarak göreve başladım. Bir müddet daha Hafta Sonu Dergisi’nde  “Gördüm… Duydum… Yazıyorum” isimli köşemi yazdım. Altı senedir Show TV’de magazin programları müdür yardımcısı ve haber müdürü olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda Gazete Habertürk’te “Ömür Sabuncuoğlu ile HeyCanlı Sohbetler” köşesinde ünlü isimlerle pazar sohbetleri yapıyorum. Şimdilik yolculuğum böyle devam ediyor…

Instagram: omursabuncuoglu

Twitter: omursabuncuoglu