Mutfakta Diyetisyen Var
Mutfakta Diyetisyen Var

Mutfakta Diyetisyen Var (9786059177405)

0,00
Fiyat : ₺24,31

“Ben yiyiciyim. Hani şu önüne ne konsa tabak tabak yiyenlerden. Yekbu ise önleyici. O, yediğini seçenlerden ve sağlıklı beslenmeyi başkalarına da öğretenlerden. Birlikte oturduğumuz dost sofralarında buna defalarca tanık oldum. Yani, Yekbu söylediği gibi yaşayan, yaşadığını anlatan bir diyet uzmanı. Bu yüzden siz benim gibi olmayın, bu kitabı okuyun, Yekbu gibi olun.”

Mehmet Çoşkundeniz (Gazeteci-Yazar)

"Modern dünyanın en büyük salgını obezite. Hepimizin, bedenimizi iyileştirecek, ona iyi bakmamızı ve tüm bunları yaşam tarzı haline getirmemizi sağlayacak bir yol göstericiye ihtiyacı var. Görev duygusu ile yemek yiyenlerden, yemeğe sıradan, sıkıcı bir olaymış gibi bakanlardan olmadım hiç. Yemekle aşk, kilolarla nefret ilişkisi, aslında çoğumuzun hikayesi. Bilim bize çok yiyerek daha uzun ve sağlıklı yaşayamayacağımızı söylüyor. Merakın ve bilginin sınırı yok, "Yemekle nasıl bir ilişkimiz var?" sorusunu merak edenlere ilginç, açıklayıcı ve cesur yanıtlar veriyor bu kitap. "Her hoşnutsuzluk bir hastalıktır, tedavi edilmesi gerekir!" der Bertrand Russel. Kilolarından hoşnutsuz olanlara, mücadelelerinde yol gösterici bir çalışma.

-Nermin Yurteri (NTV Genel Yayın Yönetmeni)

Yekbu, tanıştıgımız ilk günden beri işine saygısı, pozitifliği ve verdirdiği şahane kilolarla kalbimize taht kurdu. Ve şimdi, elinizde tuttugunuz bu kitapla, zayıflamanın lezzetsiz tatlılar yemek anlamına gelmediğini hepimize bir kez daha gösteriyor! Yaşasın cheesecake yiyerek zayıflamak! Yaşasın Yekbu.

-Gamze Nedim Keçeli (İş adamı-SEBA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı) 

Sevgili Yekbu, beslenme ve diyetetik dünyasının en etik duruşlu, en bilgili ve en güler yüzlü diyetisyenlerinden birisin. Doğrularından ve etik değerlerinden hiç sapmadan diyetisyenlik mesleğini icra ettiğin için teşekkür ediyorum sana. Bilimsel bilgiler ışığında yazdığın kitabının, okuyucularının sağlıklı yaşam yollarına ışık olması dileğiyle...

-Prof.Dr.Diyetisyen Murat Baş (Acıbadem Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü Başkanı) 

Yekbu Köseoğlu, her platformda obezitenin altında yatan temel nedenleri açıklamaktadır ve bu kitapta herkesin anlayabileceği şekilde bu bilgileri basitleştirmeyi başarmıştır. Dünyanın neden şişmanladığını, bu salgının nasıl tersine çevrilebileceğini ve kendinizi nasıl zayıflatmayı başarabileceğinizi anlamak için, kısaca diyetin altında yatan bilimi öğrenmek için okuyabileceğiniz en güzel eserlerden biri.

-Doç.Dr.Halit Yerebakan (Doktor Geldi – TRT1- Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı)


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri :
Sayfa Sayısı : 224
En / Boy : 14,5 / 21
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 4.2018

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı