Feminizm ve Erkekler (9786052930021)

Tedarikçi : Aram Yayınları
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺20,00
İndirimli : ₺17,00
* ₺2,83 'den başlayan taksitlerle

Feminizm dünyayı değiştiriyor ; kadın yaşamını kökünden tekrar şekillendiriyor. Ama ya erkekler? Hala ekonomideki, hükümetteki, dindeki, basındaki gücün çoğunuellerinde tutuyorlar. Aynı zamanda , çoğu erkek bir erkek olmanın ne anlama geldiği konusunda geleneksel görüşlerini sorguluyor. Diğerleri , kadınların elde etmiş olduğu kazanımlara içerleniyor ve saati geriye almak istiyor.

Feminizm ve Erkekler soruyor : Feminizm hem kadın hem de erkeklerin hayatlarını nasıl iyileştirir? Ve feminist hikayesinde erkeklerin bir yeri var mı?

"Cinsiyet eğitimin ve sağlığın herhangi bir yönü ile veya geliştirilmiş çalışmalarla yakından ilgilenen herkes için önemli bir metin "

Why Feminism? ( Neden Feminizm? ) kitabının yazarı Lynne Segal.

" Erkeklerin feminizmi ve feminizmin erkekleri kucaklanmasının önemi hakkında güçlü kanıtlaırn toplandığı , bireysel anlatımlar ve teorinin dikkatlice, anlaşılır v etkileyici bir karışımı."

Beyaz Kurdele Kampanyası'nın kurucu ortağı Michael Kaufman

" İş , eğitim, bakıcılık ve şiddet konularına dikkat çekmesiyle bu kitap dünya çapında toplumsal cinsiyet adaletini arayan herkes için hoş bir katkıdır."

Men Speak Out ( Erkekler Konuşuyor ) kitabının yazarı Shira Tarrant.


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : Diyarbakır
Sayfa Sayısı : 264
En / Boy : 13,5 / 20,5
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 9.2017