Dünya Bir Meyve Bahçesidir
Dünya Bir Meyve Bahçesidir

Dünya Bir Meyve Bahçesidir (9786052965702)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺20,00
İndirimli : ₺15,00
₺2,50 'den başlayan taksitlerle

Dünya Bir Meyve Bahçesidir spiritüel, felsefi ve metapsişik bir kitaptır. “İnsan kimdir?”, “Dünyaya niçin gelmiştir?” gibi sorulara cevap arayan okuru, kendine varma ve kendi olma yolunda düşünmeye sevk etmek için kaleme alınmıştır.

“Soruyu soran cevabı bilir” denir. Soru açılmışsa, cevabı mutlaka gelecektir… Ama cevaplar bir başkasından değil, kendimizden kendimize gelmelidir. Özgür olmak budur.

İnsanın kendine varışı hakikiyete varışıdır. Ancak insan, “sevgi” olmadan hakikiyete ulaşamaz. Bunun için birlik olmalıdır. Birlik olduğunda ancak; hepimizin hepimiz olduğunu ve tüm yaşamın “tek”liğini idrak edebilir.

İçinde yaşadığımız kıyamet olarak adlandırılan bu dönem, dünya insanlığının “tanrısal öz gücü”nü idrak ederek yaşamsallaştırdığı en güçlü dönemdir. Bu toplu bir uyanıştır.

Kuran-ı Kerim der ki “Oku. Kendin ol, herkes ol ve oku!” Ancak o zaman insan, beşeriyetten kurtulup “hakiki insan” olabilir.

Hepimiz kendimizi okuyabiliriz... Hepimiz kendi kitabımızı yazabiliriz ve bu dönem artık, yazmalıyız!
Ben, beni yazdım; insanı anlattım. Ancak insan, her okuyanda yeniden ve yeniden yaratılmakta.... Her okuyanda okunan insan, "tek" bir insan olduğunda, dünya insanlığı birlik olacak ve bu gerçekleştiğinde, her birimizin yüreğindeki Sevgi, Barış, Umut ve İnsanlık tek bir yürek olacak. O yürek rahmet olacak tüm yaşama... O gün tüm insanlık tek bir “ışık” olacak. İşte Hakiki İnsan o gün, hepimizin yüreğinden yaşama doğacak.

O gün bugündür.... "Oku!" der. "Oku ama kendini oku!"


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 113
En / Boy : 13 / 19
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 1.2018