Dali’den Gauguin’e 60 Büyük Resim
Dali’den Gauguin’e 60 Büyük Resim

Dali’den Gauguin’e 60 Büyük Resim (9786059902328)

0,00
Marka : Kolektif
Yayinevi : Maya Kitap
Fiyat : ₺76,44

37 Empresyonist ve Post-Empresyonist ustanın tablolarından derlenen bu ölümsüz hazinede, Renoir’in Bahçıvan Kovalı Kız tablosunu, Toulouse-Lautrec’in Jane Avril’i çizdiği poster portrelerini, Monet’nin Nilüferler’ini, Gauguin ve van Gogh’un otoportrelerini, Cassatt, Cézanne, Degas, Pissarro, Sargent, Seurat ve daha pek çoklarını bulacaksınız.

Bu 60 adet tam sayfa illüstrasyonun her biri sayfaların bir yüzüne basılmıştır. Bu sayede bu illüstrasyonları, suluboya da dahil her tür boyayla renklendirebilir ve özel yerlerinden koparıp istediğiniz yere asabilirsiniz. Tüm tablolar, orijinal renklendirilmeleriyle ön ve arka kapağın içinde mevcuttur ve notlar, size sanatçılarla ilgili bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Dilediğiniz gibi renklendirin, özel yerinden koparın, istediğiniz yere asın.


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 128
En / Boy : 21 / 28
Kağıt Cinsi : 1. Hamur
Basım Tarihi : 2.2017

Benzer Ürünler
 • Çok çalışıp, çok yoruluyorsunuz değil mi? Bir de üzerine sabah ve akşam trafik stresi! Ya da evde akşama kadar çocuklarla uğraşıyorsunuz; çamaşır, bulaşık, temizlik, ütü derken kaliteli zaman geçiremiyorsunuz, değil mi? Çocuklar yattıktan sonra da kendinizi televizyon karşısına çivilemek de istemiyorsunuz...

  O zaman bu kitap tam size göre! Bütün günlük stresinizi, yorgunluğunuzu ve bitmek bilmeyen hayat mücadelenizi biraz olsun hafifletmeye ne dersiniz? Sadece boyayın! İçinizden geldiği gibi, özgürce! Boyarken bahar tazeliğinin kokusu size eşlik etsin!..


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 156
  En / Boy : 22,5 / 22,5
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : 5.2015
  ₺30,00
 • Birbirinden bağımsız noktalarla dolu bu sayfalar; kalemi, silgisi ve sabrıyla onları birleştirecek birini bekliyor! 1 numaralı noktadan başlayın ama önce onu bulmanız gerekiyor tabii ki! Sırayla noktaları birleştirin ve her sayfada sizi bekleyen görselleri ortaya çıkarın. Görselleri bulduktan sonra rengarenk kalemleri elinize alın ve sayfaları renklendirin.


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 128
  En / Boy : 21,5 / 30
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : 9.2015
  ₺30,00
 • Mürekkeple kurduğum "Esrarengiz Bahçe"me hoş geldiniz!

  İnce ince bezenmiş, olağanüstü ayrıntılarla dantel gibi örülmüş "Esrarengiz Bahçe"min mürekkepten kurulu dünyasında keyifli bir yolculuğa buyurun!

  Bu kitaptaki her şey sizin ellerinizle renklendirilip hayata kavuşturulmayı bekliyor. Ayrıca kıyıda köşede saklanmış, sobelenmeyi bekleyen bir sürü küçük yaratık var burada. Durun, daha bitmedi! Ancak sizin tamamlayabileceğiniz bahçe bölümleri de var.

  Her yaştan sanatçı ve bahçıvan için...


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 106
  En / Boy : 25,5 / 25
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 4.2015
  ₺260,00
 • Johanna Basford yeni boyama kitabıyla okuyucularını gizemli bir ormanda yolculuğa çıkarıyor. Acaba ormanın kalbindeki şatoda ne var?

  Renklendirilip süslenecek şekillerin yanı sıra kitabın sayfaları arasında saklanmış hayvanlar da yolculuk sırasında keşfedilmeyi bekliyor. Sayfalarda saklanmış dokuz özel tableti de unutmayın!

  Şatonun kapısını açmak için tüm tabletleri bulun ve içerde neyin gizlendiğini keşfedin!


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 88
  En / Boy : 25 / 25
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : 10.2017
  ₺260,00
 • Yetişkinlerin vaktini keyifle geçireceği, dikkatini artıracağı, kendi hayatına renk vereceği boyama kitabı…


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 48
  En / Boy : 25 / 25
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : 4.2020
  ₺51,00
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı