Burçlar 2015 (9786055075330)

Tedarikçi : Minval Yayınevi
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺13,89
İndirimli : ₺10,42
₺1,74 'den başlayan taksitlerle

2015'te sizi neler bekliyor?

Uzun süredir Astroloji, numeroloji ve renk terapisti olarak çalışmalar yapan Sebla Özyurt, magazin ve cemiyet dünyasında birçok ünlü ismin bireysel danışmanlığını yapmaktadır.  

Sahip olduğumuz kozmik enerjiyi, olumlu ve doğru şekilde kullanmamız için Sebla Özyurt’un hazırlamış olduğu bu kitap 2015 yılında yıldızların yaşamlarımız üzerindeki etkisi hakkında önemli ipuçları vermekte.
Her burç için özel olarak düzenlenmiş aylık yorumlar ile,

  • İş ve kariyer için şanslı günlerinizde görüşmelerinizi düzenleyebilir,
  • Para için şanslı günlerinizde yatırımlarınızı değerlendirebilir,
  • Aşk için şanslı günlerinizde kendinize bir şans verebilir,
  • Dilek köşeleriyle dileklerinizin gerçekleşmesini hızlandırabilirsiniz.

Sizi bekleyen iş ve sosyal hayatınızdaki gelişmeleri öğrenebilir, hayatınıza yön verebilmeniz için burcunuzun özelliklerini tanıyabilirsiniz.

Tüm burçların şanslı ay ve günleri bu kitapta!

Yazar Hakkında:

Sebla Özyurt
İstanbul’da doğdu. İlkokuldan üniversiteye kadar tüm eğitimini Almanya’da aldı. İstanbul’da yaşamaktadır. Magazin ve cemiyet dünyasında birçok ünlü ismin bireysel danışmanlığını yapmakta olan Sebla Özyurt, Almanca ve İngilizce bilmektedir. Bir çocuk annesidir.

Yaklaşık on beş yıldır Astroloji, numeroloji ve renk terapisti olarak çalışmalar yapan Özyurt’un yurt içi ve yurt dışında verdiği pek çok seminer vardır.  Özellikle 2014 yılında Eyüp Anadolu Lisesi’nde “Elementler ve Renkler” hakkında öğrencilere verdiği seminerden büyük keyif aldığını ifade etmektedir. Renk terapisi eğitimlerini Almanya’da tamamladıktan sonra, Köln Porz-Eil şehrinde seminerler veren Sebla Özyurt’un yurt içinde verdiği seminerler arasında şunlar sayılabilir:  İstanbul ve Marmaris’te “Renkler, Numeroloji ve Astroloji” üzerine seminer;  Marmaris Kültür Derneği, 2013 Elementler, Renkler ve Astroloji semineri; İstanbul- Mecidiyeköy Ay Ekip Akademi, Elementler, Renkler ve Numeroloji semineri; İstanbul- Etiler, Es Clinik Elementler ve Renkler semineri; 2014 yılı Mecidiyeköy, Tarih ve Kültür Derneği, Elementler, Renkler ve Numeroloji semineri; Ortaköy House Cafe, Renkler ve Numeroloji semineri. Sebla Özyurt halen,  numeroloji, renkler ve astroloji üzerine kişisel danışmanlık yapmaktadır. 


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri :
Sayfa Sayısı : 240
En / Boy : 13,5 / 21
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 10.2014