Adolf'un Kavgası
Adolf'un Kavgası

Adolf'un Kavgası (9786056466700)

Marka : Ata Nirun
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺39,00
İndirimli : ₺31,20
₺5,20 'den başlayan taksitlerle

“Ford Motor, Rockefeller Vakfı NJ Standart Oil Company ve Başkan Roosevelt’in Georgia W. S. Foundation adlı şirketi ve daha birçok Amerikalı şirket, büyük Alman sanayicileri ve yahudi finansçılarla işbirliği yaparak Hitler’i finanse ettiler. Neden..? Yahudi kapitalizmi neyin pahasına soykırımı göze aldılar..?”

“Dünyada hiçbir lider onun kadar gizemli değildi. Savaştan sonra Hitler, batıyı terörle tehdit etti mi? Ve günümüzdeki özellikle İsrail’e yönelik Arap terörünün ardında, Hitler’in planları ve finansmanı olabilir mi? Savaşın son günlerinde Hitler’i sığınağının dışında gören bir Alman doktor vardı ve müttefiklere Hitler’i sığınağın dışında gördüğünü söyledi. Öyleyse sığınakta intihar eden kimdi? Ya Hitler’i Güney Kutbuna götüren denizaltı gerçek miydi..?”

“Gamalı haç neydi? Kim, nasıl, nerede oluşturdu? Aslında gamalı haç eski Türkler’den bu yana vardı hatta çok daha önce vardı, kayıp uygarlıklar diye bilinen Mu, Agarta, Şamballa’nın Naziler’le ilişkisi neydi? “

“Demokrasi bence, bu dünya vebası için bir çoğalma ve üreme alanıdır. Bulaşıcı hastalığın mikropları bu alandan çevreye yayılmaktadır.”

“Hitler neden Türkiye’ye saldırmadı? Diyordu ki; “Ben şimdi ve gelecekte, Almanya ile Türkiye’yi karşı karşıya getirecek bir neden olmayacağı görüşündeyim. Bu nedenle, Alman birliklerinin Türk sınırlarından, yanlış anlaşılmaya meydan vermeyecek kadar uzak kalmalarını emrettim.”

“Hitler siperde yemek yiyordu, bir ses ona, ‘Kalk, öte tarafa geç,’ dedi. O denli kesindi ki, elimde olmadan uydu, ayağa kalktı, elimde yemeği, siperde yürüdü. uzakta yemeğini yerken biraz önce terk ettiği yere, bir bomba düştü, hepsi ölmüştü. O anda dünya tarihi değişti, kim Hitler’I kurtardı? Gizemli bir güç onu koruyor muydu?”


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri :
Sayfa Sayısı : 346
En / Boy : 15,5 / 23
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 9.2017